ثبت شرکت خارجی در ایران

ثبت شرکت خارجی در ایران

تنها آن دسته از شرکت های خارجی اجازه ی ثبت شرکت در ایران را دارند که کشور آن ها مجوز ثبت شرکت های ایرانی را در کشور خود داده باشد.

قوانین و مقررات لازم برای ثبت شرکت خارجی در ایران چیست؟ داشتن خدمات پس از فروش کالا، اجرایی کردن قرارداد هایی که بین شرکت های خارجی و اشخاص ایرانی بسته شده است، جهت انجام کار در کشورهای دیگر(کشور ثالث) با شرکت های فنی مهندسی ایران همکاری شود،کمک به ازدیاد صادرات غیر نفتی ایران، انجام خدمات فنی و مهندسی و عرضه ی علوم فنی و فناوری، تدارک و ایجاد زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت خارجی داخل ایران، انجام دادن خدماتی در زمینه های حمل و نقل و بانک و غیره که مجوز آن ها توسط موسساتی در ایران که مجاز به صادر کردن مجوز هستند صادر شده است.

ذکر این نکته لازم است که شرکت های خارجی تقاضا کننده برای ثبت شعبه در ایران لازم است تا مدارک مورد نیاز (گفته شده در قانون تجارت ایران) همراه با تقاضانامه ی خود که کتبا نوشته شده است را به اداره ی کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تحویل دهند. شرکت های مذکور باید ترجمه ی فارسی اسناد و مدارک خود را نیز به اداره ی کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تحویل دهند.

ثبت شرکت و اقامت در کشورهای خارجی

یکی از راه های آسان گرفتن اقامت در کشورهای خارجی ثبت شرکت در این کشورها است. توجه کنید که شما به جای تلاش و سرمایه گذاری کلان می توانید با هزینه ی خیلی کم تر و در مدت زمان بسیار کوتاه موفق به دریافت اقامت یک کشور برای خود و خانواده تان شوید.

شما با ثبت شرکت تجاری در یک کشور خارجی می توانید تجارت بین المللی انجام دهید در واقع با ثبت شرکت شما قادر هستید تا امور تجاری همانند جابه جایی پول و یا صادرات و واردات کالا را به راحتی توسط شرکت ثبت شده ی خودتان انجام دهید.

در مقالات بعدی قوانین و مقررات و ملزومات برای ثبت شرکت در چندین کشور را بیان می کنیم.


برچسب ها: 

تاریخ: 
محتوا:  ثبت شرکت خارجی در ایران
5
star star star star star

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد